Dekoracja ławek w kościele

Dekoracja ławek w kościele

Wielkimi krokami zbliża się ta najważniejsza godzina w Waszym życiu, a Wy nadal nie zdecydowaliście o kilku niezbędnych elementach uroczystości? Czas najwyższy się tym zająć! Dekoracja ławek w kościele, to na pozór błaha sprawa, a jednak tak ważna: wprowadza gości oraz oczywiście Was w odpowiedni nastrój, nadaje całej ceremonii podniosłości i elegancji oraz stylowego charakteru.

Żywe kwiaty to podstawa – dopasuj je do stylizacji przewodniej wesela

Tym, co najlepiej się sprawdza jako element dekoracyjny ławek w kościele to oczywiście żywe kwiaty. Pięknie się prezentują zarówno na żywo jak i na zdjęciach czy filmach. Najpopularniejszym pomysłem jest udekorowanie ławek drobnymi bukietami kwiatów oraz ozdobienie ich wstążkami, które nawiązują do stylizacji ubiorów ślubnych państwa młodych.

Aby taka dekoracja wyglądała naprawdę efektownie i elegancko, najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która zajmie się wszystkim od początku do końca. Jeżeli sami będziecie chcieli dekorować ławki, może się zdarzyć, że bukiety nie będą odpowiedniej wielkości a wstążki będą zbyt długie. W efekcie goście będą czuli się skrępowani, a także poczują się niezręcznie, ponieważ będą musieli uważać na zbyt okazałe bukiety.

Najpiękniejsza dekoracja ławek żywymi kwiatami to nie wszystko. Niektóre pary decydują się również na ozdobienie drzwi kościoła, którymi wejdą oni sami oraz zaproszeni goście. Takie oryginalne powitanie z pewnością wprowadzi wszystkich w odpowiedni nastrój pasujący do doniosłej uroczystości.

Czy sztuczne kwiaty się sprawdzą?

Jeżeli bierzesz ślub zimą, masz być może utrudniony dostęp do niektórych żywych kwiatów. Wiedz, że w chwili obecnej raczej nie używa się sztucznych kwiatów do dekoracji ławek w kościele. W wielu przypadkach wyglądają one kiczowato i nieatrakcyjnie.

Hurtownia ma różne gatunki róż i są one dostępne przez cały rok. Latem, co prawda masz większy wybór: możesz się zdecydować na kwiaty sezonowe o różnych barwach i kształtach. W doborze kolorystyki pomogą Wam z pewnością osoby, które zajmują się takimi dekoracjami. Ty jednak powinnaś wiedzieć, że należy unikać koloru fioletowego, ciemnoniebieskiego oraz granatowego. Najlepsze są odcienie pastelowe: różowe, błękitne i oczywiście soczyście czerwone.

Udana dekoracja ławek to istotny składnik całej uroczystości – zadbajcie o szczegóły, które uświetnią ceremonię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry