baner1.jpg baner2.jpg baner5.jpg baner3.jpg baner9.jpg baner4.jpg
„Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny,
i napełniać łzami oczy kobiety”

Ludwig van Beethoven

Organista Kamil Gefert

Kontakt ze mną pod numerem telefonu: 790-599-989 oraz adres e-mail: kamilgefert@gmail.com

W 2006 roku ukończyłem Szkołę Muzyczną I stopnia w Sanoku w klasie fortepianu (z wynikiem bardzo dobrym). Dalej naukę kontynuowałem w Studium Organistowskim w Rzeszowie, którego absolwentem zostałem w roku 2012. Jako młody organista posiadam już znaczne doświadczenie.

Tymczasowa praca w kilku dużych parafiach i jednocześnie na największych instrumentach na Podkarpaciu pozwoliła mi wypracować technikę i styl gry oraz repertuar muzyczny na bardzo wysokim poziomie. Podczas Mszy Świętej współpracuję także ze skrzypaczką ślubną (Moniką Wojtowicz). Moja pasja do muzyki sakralnej, jak i organowej przejawia się przede wszystkim w wysokim poziomie wykonawczym, którego tak bardzo dzisiaj brakuje wielu starym i przepracowanym organistom. Uwielbiam również śpiew, który jest nieodłącznym elementem mojego fachu.

Jako były członek kilku dużych chórów oraz obecnie profesjonalnego chóru uczelnianego Vox Coelestis szanowanego na arenie europejskiej, nabyłem wprawę i umiejętności, które w sposób maksymalny staram się wykorzystywać każdorazowo podczas opraw liturgicznych. Zachęcam do wykorzystania moich umiejętności w dniu Waszego ślubu. Zapewniam, że odpowiedni nastrój stworzony za pomocą delikatnych, jak i tych doniosłych dźwięków piszczałek organowych podkreśli wydarzenie i nada niesamowitej głębi uroczystościom ślubnym.

Z pozdrowieniami dla wszystkich Par Młodych
organista Kamil Gefert

© SNS 8.3, 2012-2020, wykonanie mgr inż. Andrzej Wojtowicz, polityka cookies
Używam ciasteczek, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Jeśli ich nie blokujesz, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem i akceptuję