baner2.jpg baner1.jpg baner3.jpg baner4.jpg baner9.jpg baner5.jpg
„A zatem niechaj i każdy z was miłuje żonę swoją,
jak siebie samego,
a żona niechaj poważa męża swego”.

List św. Pawła do Efezjan 5,33 BW

Dziekuję wszystkim przybyłym widzom za przyjście na Koncert Kolęd w wykonaniu chóru „Miriam” oraz solistów z parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, który odbył się 14.01.2018 roku w kościele parafialnym Sanok-Dąbrówka, 21.01.2018 roku w kościele filialnym w Sanoczku oraz 28.01.2018 roku w Towarzystwie Społeczno-Kulturalnym (budynku Stomil-East) w Sanoku.
Pragnę państwu podziekować za dowód uznania moich usług jakim jest przyznanie mi 2.01.2018 roku certyfikatu „Firma z klasą” portalu ślubnego Wesele z klasą.
certyfikat Firma z klasą
Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. To chwila, kiedy łączymy się z ukochaną osobą na zawsze. W tym celu należy zadbać, aby ceremonia ta stała się niespotykanym dotąd przeżyciem, dlatego warto zatroszczyć się o odpowiednią oprawę muzyczną, którą stanowią dźwięki skrzypiec subtelnie podkreślając najbardziej wzruszający moment w naszym życiu.
Nazywam się Monika Wojtowicz. Jestem absolwentką Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Sanoku. Od 10 lat oferuję Państwu profesjonalną oprawę muzyczną ślubów kościelnych. Gram w duecie skrzypce-organy, do każdego ślubu podchodzę z dużym zaangażowaniem, aby ten najważniejszy dzień w Waszym życiu był wyjątkowy i zapadł w pamięci najbliższych na długie lata.

Najczęściej można mnie usłyszeć w sanockich kościołach podczas ceremonii ślubnych oraz na nagraniach internetowych. Oprawę muzyczną gram przeważnie z organistą danego kościoła.
skrzypaczka ślubna Monika Wojtowicz
© SNS 8.3, 2012-2020, wykonanie mgr inż. Andrzej Wojtowicz, polityka cookies
Używam ciasteczek, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu. Jeśli ich nie blokujesz, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie nimi zarządzać, zmieniając ustawienia przeglądarki. Rozumiem i akceptuję