Występ muzycznej gwiazdy na weselu

Występ muzycznej gwiazdy na weselu

Kto z nas nie podziwia gwiazd show-biznesu? Każdy ma swojego idola, artystę, którego utwory muzyczne zna od podszewki i zawsze do ich dźwięku podrywa się do tańca czy przynajmniej tupie nóżką. A gdyby tak można było zaprosić swojego idola czy idolkę na własne przyjęcie weselne, aby uświetnił to wydarzenie prywatnym występem?

To możliwe, i wcale nie tak rzadko spotykane

Wielu, nawet najbardziej popularnych artystów jest otwarta na różnego rodzaju prywatne eventy, a wesele do takich właśnie należy. Kameralny koncert przed niewielką publicznością (w porównaniu do często wielotysięcznego tłumu, przed którym takie gwiazdy zwykle grają) to pewna odskocznia, okazja do nawiązania bezpośredniej relacji ze słuchaczami.

Na wielu weselach, gdzie młoda para dysponuje nieco większym budżetem, pojawiają się właśnie gwiazdy znane z estrady. Bez względu na to, czy mówimy o muzyce disco-polo, czy o gwiazdach rocka lub muzyki pop, warto zorientować się, czy nasz idol jest otwarty na taką właśnie współpracę. Kto wie, może w tym wyjątkowym dniu uda się spełnić jeszcze jedno, wielkie marzenie?

Ile trwa taki występ?

Występ muzycznej gwiazdy na weselu ogranicza się zwykle do kilku utworów. To nie jest czas na pełen, dwu-trzygodzinny koncert, bowiem to młoda para i zawarty właśnie przez nich związek małżeński są głównym tematem wieczoru. Artysta swoją obecnością ma uatrakcyjnić to wydarzenie, ale nie powinien stać się najważniejszą postacią czy jedynym tematem, który goście z czasem będą poruszać.

Jakie to koszty?

W przypadku największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, koszt występu na weselu może wynosić od 10 tys. złotych w górę. To rozwiązanie dostępne dla tych, którzy dysponują weselnym budżetem przekraczającym 100 tys. zł, i dla których tego typu wydatek nie będzie stanowił większego problemu.

Organizacja występu gwiazdy

Jeśli na przyjęciu weselnym, poza planowanym występem gwiazdy, muzykę grać będzie inny, wynajęty zespół, technicy obu artystów będą mogli rozłożyć swój sprzęt wspólnie, jeszcze zanim goście dotrą do sali weselnej. Dzięki temu zachowany zostanie element zaskoczenia i niespodzianki.

Trudno sobie wyobrazić, aby podczas trwania przyjęcia weselnego zespół gwiazdy muzycznej przez kilkadziesiąt minut rozstawiał sprzęt – skutecznie zakłuci to dobrą zabawę weselników, chyba, że wynajęty obiekt jest na tyle duży, że da się ulokować odrębną scenę tylko na ten właśnie występ. Jest to możliwe np. w dużych ogrodach, obecnych przy wielu domach weselnych w Polsce.

Czego się nie robi dla marzeń

Marzenia to coś, co napędza nas każdego dnia. Każdy ma swoje, każdy ma prawo marzyć i dążyć do realizacji swoich pragnień. Jeśli panna lub pan młody, a najlepiej oboje wspólnie marzą o tym, aby na ich weselu wystąpiła gwiazda muzyki, powinni zrobić wszystko, aby to marzenie spełnić.

Kto wie, może akurat ten konkretny artysta będzie dawał koncert w pobliżu i termin wesela świetnie wpisze się w jego plany? Z pewnością warto podjąć się przynajmniej próby zorganizowania takiej niezapomnianej weselnej atrakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót do góry